Kętrzyn Dentysta na NFZ w nocy i w święta. Całodobowe Pogotowie stomatologiczne 24/7 lipiec, 2024 r. Ostry dyżur stomatologiczny NFZ w Kętrzynie.

Doraźna pomoc dentystyczna:

Kętrzyn dentysta w niedziele i w święta. w Kętrzynie. Całodobowe Pogotowie stomatologiczne. Doraźna pomoc dentystyczna 24/7 SOR.

NFZ

Kiedy na SOR z bólem zęba w Kętrzynie?

Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z bólem zęba, zadzwoń na całodobowe pogotowie dentystyczne, a także możesz skonsultować się z lekarzem stomatologiem lub zadzwonić do dyżurnego dentysty w Kętrzynie. Pomogliśmy odzyskać uśmiech ponad 5000 osób. Diagnostyka radiologiczna. Finansowanie leczenia. Zapraszamy na konsultacje stomatologiczne, chętnie doradzimy. Dentysta ostry dyżur  ul. Sadowa w Kętrzynie.

Wybielanie. Kontakt. Z troską podchodzimy do potrzeb pacjenta, również tego najmłodszego i odczuwającego paraliżujący strach przed wizytą w gabinecie dentystycznym. UsługiProtetykaOrtodoncjaChirurgiaStomatologia dziecięcaProfilaktykaDiagnostyka RTGImplantologiaWybielanie zębówStomatologia ogólna i estetyczna. Kętrzyn Doraźna pomoc dentystyczna SOR. Pogotowie stomatologiczne 24/7.

Gabinet Stomatologiczny lek. dent.
Ksenia Kozłowska
Koferdam do leczenia zachowawczego Dentysta ostry dyżur. Znieczulenie komputerowe Sleeper One5
Kętrzyn  ul. Władysława Reymonta 117b

Otwarte:
poniedziałek - piątek od 9:00 do 18:30
Sobota, niedziela, święta całodobowo.

  • Kętrzyn Nagły ból zęba. Dentysta w niedziele i w święta w Kętrzynie.

    NFZ Kętrzyn całodobowy dyżur stomatologiczny. Implanty.  Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w renomowanych klinikach w Polsce oraz za granicą. . Jesteśmy blisko, jesteśmy dla całej rodziny, jesteśmy dla Was!. Wtedy warto odwiedzić naszgabinet Czeka tu na Ciebie dobry dentysta, z którego pomocy skorzystało już wielu zadowolonych pacjentów. Udany pobyt. Diagnostyka radiologiczna. Możliwa jest całodobowa rejestracja telefoniczna oraz internetowa. Całodobowy dentysta w sobotę i w święta w Kętrzynie.
  • Kętrzyn Nagły ból zęba. Całodobowy dentysta na NFZ w sobotę i w święta w Kętrzynie. Dentysta ostry dyżur w innych miastach (aktualizacja lipiec, 2024 r.): Tczew , Starachowice .